Kosovski ministar odbrane Ejup Maćedonci rekao je da su pretnje koje Srbija upućuje Kosovu nastavak iz prošlosti i to ne samo prema Kosovu, već i kada je reč o celom regionu.
Maćedonci je rekao da kosovske institucije svaku pretnju shvataju ozbiljno, ali da ih se ne plaše.
– Svaka pretnja koja dolazi prema Kosovu, od vlade i državnih institucija shvata se ozbiljno. Teraju nas da podižemo i povećavamo i održavamo budnost svih institucija, ali nas ocena ne plaši, jer mi smo u svojoj zemlji, naše institucije obavljaju svoje dužnosti po ustavu, po relevantnim zakonima, sprovode njihove misije – rekao je Maćedonci.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































