Kapiten Verdera iz Bremena, 33. godišnji Frings, odigrao je za reprezentaciju Nemačke 79 utakmica i postigao 10 golova, a poslednji put dres je nosio u februaru prošle godine na prijateljskom meču protiv Norveške u Diseldorfu (0:1).
"Lično sam mu saopštio svoju odluku i razloge zbog kojih neće biti u ekipi", rekao je Lev, koji posle utakmice u Diseldorfu Fringsa nije pozivao u reprezentaciju.
Iskusni defanzivac je tim povodom izjavio da nije previše iznenađen potezom selektora.
"Mislim potpuno drugačije od Leva, ali nemam drugog izbora nego da prihvatim njegovu odluku", rekao je Frings, koji je bio član državnog tima na prvenstvima sveta 2002. i 2006. godine.
Nemačka će na šampionatu u Južnoj Africi igrati u D grupi sa Srbijom, Ganom i Australijom.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































