
"Dobro smo radili tokom pripremnog perioda i mislim da smo spremni za nastavak šampionata. Subota je veoma blizu i imaćemo priliku da svima pokažemo novo lice", rekao je Krstajić.
On smatra da je najveći adut ekipe uigranost, pošto su promenjena samo dva igrača.
"Imamo svega dva nova igrača, a okosnica tima je ostala na okupu. Nemamo nijedan alibi i u prvom kolu protiv Borca u Čačku idemo na pobedu", dodao je Krstajić.
Trener Partizana Goran Stevanović mogao bi da ima problema pred gostovanje u Čačku pošto se u utorak na treningu povredio Radosav Petrović. On se požalio na bolove u leđima, ali prema tvrdnji lekarskog tima kluba iz Humske ne bi trebalo da bude problema i Petrović će biti u timu protiv Borca.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































