Košarkaši Denvera pobedili su Toronto u Koloradu rezultatom 121:119, a srpski košarkaš Nikola Jokić imao je tripl-dabl učinak na meču, 133. u karijeri.
On je utakmicu završio sa 28 poena, 14 skokova i 14 asistencija, uz dve ukradene lopte i blokade.
U timu Denvera Majkl Porter Džunior je imao 19 poena i devet skokova, Vestbruk 21, Kristijan Braun 17, Votson 16, a Storuter 13.
U ekipi Toronta koju predvodi srpski trener Darko Rajaković, najefikasniji je bio Grejdi Dik sa 26 poena, Peltl je imao 24 poena i 10 skokova, a Er Džej Beret 18 poena, devet asistencija i sedam skokova.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































