Fudbaleri Rome su sa 4:2 savladali Sasuolo u trećem kolu Serije A i zabeležili prvi trijumf u novoj sezoni.
Pitanje pobednika je praktično rešeno posle prvih pola sata igre, pošto je rimski tim postigao sva četiri gola.
Istakao se i kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov, koji je asistirao Edinu Džeku za drugi pogodak u 19. minutu.
Prethodno je sedam minuta kasnije Brajan Kristante bio precizan posle centaršuta Lorenca Pelegrinija.
Već u 22. minutu je Roma imala tri gola viška, posle pogotka Henrika Mhtarjana, a u 34. minutu je strelac bio Džastin Klajvert.
Golove za Sasuolo je u 53. i 72. minutu postigao Domeniko Berardi.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































