
Kecman je sinoć odigrao "utakmicu života" u pobedi protiv Makabija (85:77) kojem u "Nokia areni" ubacio 29 poena (7/9 za tri) uz tri skoka i tri asistencije (30 koeficient).
"Sigurno da je ovo jedna od mojih najboljih utakmica, ali rado bih je menjao za još jednu našu pobedu u četvrtak", kaže 32-godišnji Kecman.
U prvoj petorci našli su se još bek Prokoma Kvintel Vuds koji je svojoj bivšoj ekipi Olimpijakosu ubacio 23 poena uz 11 skokova.
Linas Kleiza iz Olimpijakosa je treći po indeksu uspešnosti sa 26 poena, sledi plej Partizana Bo Mekejleb (12p, 10sk, 6as) i krilni centar Barselone Pit Mikel (18p, 6sk).

Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































