Branislav Jokić, otac košarkaša Nikole Jokića, rekao je da se njegov sin dobro oseća i da nema simptome.
Centar Denvera pozitivan je na korona virus, zbog čega je njegov odlazak za SAD odložen.
– Dobro smo svi, Nikola je dobro. Prošlo je nedelju dana. To što je imao je prošlo. Nema nikakve simptome, tu je sa nama i sve je u redu – rekao je Jokić za portal Nova.rs.
Jokić je bio gost na oproštajnoj utakmici doskorašnjeg trenera Mege Dejana Milojevića, gde je bio prisutan i Novak Ðoković, koji je takođe pozitivan na Covid 19.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.













































