Najbolji košarkaš Denvera Nikola Jokić insistira da Nagetsi dovedu plejmejkera Efesa Vasilija Micića, preneo je danas Bličer riport.
Vest da je Jokić, MVP NBA lige, od Uprave zahtevao angažman najkorisnijeg igrača Fajnal-fora Evrolige u Beogradu i dvostrukog uzastopnog prvaka Evrope lansirao je novinar Džejk Fišer.
Micića je na NBA draftu 2014. godine izabrala Filadelfija sa 52. pozicije, ali su 2020. njegova prava trejdovana Oklahomi.
Upravo iz tog razloga Micić još nije zaigrao u NBA, pošto Tander ne može da mu garantuje 20 minuta na parketu koliko on zahteva da bi igrao u najjačoj košarkaškoj ligi sveta.
Micić i Jokić su od 2012. do 2014. bili saigrači u prvom timu Mege.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































