Pop zvezda Jelena Karleuša često na društvenim mrežama deli fotografije svoje majke Divne koja je preminula pre dve i po godine.
Ovaj put Jelena podelila je njihovu zajedničku fotografiju, na kojoj joj je Divna naslonjena na rame, a dirljivo je to koju je pesmu Jelena odabrala uz objavu na „storiju“:
Reč je baladi Dina Merlina koja publici uglavnom natera suze na oči, a pevačica ga je podelila sa posebnom simbolikom.
– Nisu ljudi kornjače… Da mogu vekovima živeti… Al’ jedan dan, jedan dan… Samo jedan dan – glasi jedan od stihova u pesmi.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































