Na listi želja trenera italijanskog prvaka Intera Žozea Murinja Džerard je prvi.
"Ima još velikih imena pored Džerarda koje želim u redovima svog tima, što ću i otkriti u bliskoj budućnosti. Moramo da pojačamo sredinu terena i Stiven je idealno rešenje. Jedno je sigurno, ne treba nam napadač", rekao je Murinjo.
Stiven Džerard igra u Liverpulu od 1999. godine. Iza sebe ima 338 utakmica i 73 pogotka. U dresu nacionalnog tima Engleske odigrao je 76 mečeva i postigao 16 golova.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































