Srpski teniser imao je mnogobrojnu podršku u prvom meču na AO.
Novak Đoković uspešno je startovao na prvom Grend slemu u sezoni pobedivši Amerikanca Mičela Krugera. Srpski teniser imao je veliku podršku sa tribina, a još jedna zanimljiva slika stiže iz Melburna.
Vešto oko fotoreportera na Australijan openu “snimilo” je vatrenog navijača srpskog tenisera sa srpskom zastavom na kojem je ispisano “Vrnjačka banja”.

Verni posmatrač sa tribina sa ponosom je istakao zastavu, a ostaje da se vidi da li će ga bodriti i u nastavku takmičenja.
Podsetimo, naredni protivnik Novaka Đokovića biće Džo Vilfrid Conga.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































