
Na koncertu u Celju fanovi su razvukli transparent "BiH, Srbija i Hrvatska Slovenija je uz vas", a Severina je izvadila mobilni telefon i sa njega čitala brojeve koji se mogu nazvati za pomoć ugroženim područijima.
"Pomozimo onima kojima je najpotrebnije! Za Hrvatsku – zvati 060 90 11, za Srbiju – poslati prazan sms na 1003, za BIH – BH telekom 090 291 032, Eronet 092 890 830, 1458 m:Tel " stoji u Severininom statusu na Fejsbuku.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































