Predsednik opozicione Alijanse za budućnost Kosova Ramuš Haradinaj najavio je da će narednog meseca sa građanima otvoriti dijalog o političkoj i ekonomskoj situaciji.
Haradinaj je na Fejsbuku napisao da će teme dijaloga sa građanima biti, kako je naveo, „međusobno priznanje Kosova i Srbije, teška ekonomsko-socijalna situacija sa posebnim osvrtom na ozbiljnu energetsku krizu i drugim temama koje tište državu i građane“.
Haradinaj je inače više puta tražio ostavku premijera Kosova Aljbina Kurtija uz obrazloženje da on (Kurti) nije u stanju da se suoči sa ključnim problemima Prištine.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































