NBA liga neće kazniti Rudija Gobera, koji je pre dva dana bio pozitivan na koronavirus, zbog nemarnog ponašanja na konferenciji za medije.
On je tom prilikom, u šali, namerno rukama dodirivao mikrofone predstavnika medija, a spekuliše se da je na taj način zarazio i druge.
Nedugo posle Gobera, pozitivan na testu bio je i njegov saigrač Donovan Mičel, zbog čega je sezona u najjačoj ligi na svetu suspendovana na najmanje 30 dana.
Zbog svog neodgovornog ponašanja Francuz neće biti kažnjen, preneo je novinar Kris Hejns.
Gober se izvinio svima koje je potencijalno ugrozio, rekavši da se oseća uplašeno, napeto i osramoćeno.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































