Beogradski dnevnik navodi da je predsednica DSS prezadovoljna razgovorima sa Dverima i da smatra da je ta saradnja odavno trebalo da bude realizovana.
“Reč je o srodnim političkim opcijama koje imaju evroskeptičan i negativan stav prema NATO i zajedno smatramo da Srbija ne ide u dobrom smeru. Razgovori teku jako dobro i veoma smo blizu saradnje“, istakla je Rašković Ivić.
Ona navodi da će se patriotskom bloku pridružiti Pokret veterana, Srpska demokratska stranka i Pokret za Srbiju.
“Politika“ navodi i reči Boška Obradovića iz Dveri, da u bloku ima mesta i za Srpsku radikalnu stranku, ali on smatra da je lideru SRS Vojislavu Šešelju neophodno vreme da se upozna sa političkom situacijom u Srbiji.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































