Vojni kamion koji je prevozio rakete sleteo je s puta kod Ostružnice i prevrnuo se, a prilikom sletanja sa kamiona je ispala jedna raketa.
Ministarstvo odbrane saopštilo je da je lakše povređen jedan vojnik u prevrtanju borbenog vozila.
Kamion je prevoziotri rakete za pancir S1, a iz kamiona je ispala jedna. Rakete su prevožene na Pasuljanske livade. Na raketama se nalaze bojeve glave, pa je celo područje zbog toga zatvoreno.
Za sada su nepoznati razlozi zbog kojih je vozilo sletelo sa puta. Kako se navodi, nema naznaka opasnosti od eksplozije raketa koje je kamion prevozio.
Saobraćaj je blokiran na obilaznici oko Beograda.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.










































