Delegacija Crvene zvezde posetila je fudbalera Suduve Vaidasa Slavickasa, koji je doživeo povredu na meču u Beogradu.
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić, sportski direktor Mitar Mrkela i fudbaler Marko Gobeljić obišli su Slavickasa koji je posle povrede na utakmici sa Crvenom zvezdom operisan u prestonici.
Crveno-bela delegacija poklonila je litvanskom fudbaleru dres koji su potpisali svi prvotimci Crvene zvezde i prenela mu je želje cele ekipe da se što pre oporavi.
Ono što raduje jeste da su doktori zadovoljni kako je protekla operacija i kako ide oporavak, a Slavickas će se za dan ili dva vratiti u Litvaniju.
– Drago mi je što sam imao prilike lično da se izvinim zbog povrede. Žao mi je zbog svega što se desilo i zato mi je mnogo značilo što sam danas imao priliku da popričam i lično se izvinim Slavickasu – poručio je Gobeljić.
Podsetimo, 33-godišnji fudbaler Suduve je zadobio dvostruki prelom potkolenice posle neopreznog starta beka Zvezde u revanš meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
Kako je najavljeno, postoji šansa da će UEFA kazniti Gobeljića.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.













































