Otkako je raskinuo sa strletom Anom Korać, David Dragojević se povukao iz javnosti, a sada je rešio da napusti Srbiju i ode u Tursku.
Bivši rijaliti učesnik na društvenoj mreži Instagram je veoma aktivan, pa je tako i ovog puta pokazao svojim pratiocima gde je otišao.
David je na svom profilu objavio da se trenutno nalazi u Turskoj, tačnije u Instanbu, a pokazao je i kako uživa za sve pare u sunčanom danu.

Inače, Ana Korać i David Dragojević započeli su ljubavnu vezu pred kamerama u rijaliti programu „Zadruga“. Prošle godine su krunisali svoju ljubav i veridbom te su imali planove da se venčaju nakon što se situacija sa koronavirusom smiri i epidemiološke mere dozvole proslave.
Međutim, nedavno je kao bomba odjeknula vest da su Ana i David raskinuli. Biljana Dragojević, Davidova majka, se nedavno oglasila pa otkrila detalje njihovog odnosa. Istakla je da joj je veoma žao što su se razišli i da veruje da će doći do pomirenja ukoliko su emocije među njima dovoljno jake.

Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.















































