Oštre kritike pretrpela je "alfa i omega" tima iz Humske… "Zabranite mu bavljenje sportom", "Da li je ovaj čovek normalan?" i mnogi drugi naslovi provlačili su se po novinama i internetu, a pitanje je jasno: Hoće li Vujoševića kazniti čelnici Evrolige zbog onoga što je učinio?
"Posle pažljivog razmatranja dešavanja na meču između Hapoela iz Jerusalima i Partizana odlučili smo da protiv trenera Beograđana neće biti pokrenut disciplinski postupak", rekli su za Informer čelnici Evrolige i tako otklonili svaku sumnju.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































