Gogić je ranije novčano kaznio trenera Partizana Duška Vujoševića zbog skidanja sakoa, što je pravilo koje je počelo da se primenjuje sredinom ove sezone.
U nedeljnoj utakmici u Pioniru sakoe su skinuli i Vujošević i trener gostiju Miroslav Nikolić, ali u današnjoj odluci o kaznama se ne pominje ništa po tom pitanju. Gogić je, međutim, opomenuo i Partizan i Radnički zbog igrača "koji nisu imali košarkašku opremu u skladu" sa pravilima igre.
Direktor takmičenja nije bio dostupan za komentar. Agenciji Beta je u Partizanu rečeno da ne znaju zašto je Aleksandar Pavlović opomenut, pošto je dodatna oprema koju je nosio bila u skladu sa pravilima.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































