Fudbaler Atletika i argentinski reprezentativac Rodrigo de Pol mogao bi već u zimskom prelaznom roku da napusti madridski klub, prenosi španska „Marka“.
De Pol (28) je krajem prošle godine sa selekcijom Argentine osvojio titulu na Svetskom prvenstvu u Kataru.
On je čelnicima Atletika po povratku u Madrid rekao da je povređen. Međutim, španski mediji tvrde da je De Pol nespreman za utakmice, pošto se kasno vratio iz Argentine, jer je dugo slavio u domovini osvajanje svetske titule.
„Marka“ podseća da su navijači Atletika zviždali argentinskom fudbaleru kada se na terenu pojavio sa osvojenom zlatnom medaljom. Interesovanje za argentinskog fudbalera pokazali su Juventus i Milan.
De Pol (28) je u junu 2021. godine stigao u Atletiko iz Udinezea za 35 miliona evra. On je pre Udinezea igrao za Rasing i Valensiju. Za Atletiko je ukupno odigrao 66 mečeva i šest puta se upisao u strelce.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































