Fudbaler Luka Adžić, unuk Šabana Šaulića, postao je otac, a na proslavi prinove, pre nekoliko dana, pevala je pevačica Aleksandra Mladenović, koja je bila u vezi sa Mihajlom Šaulićem.
Aleksandra je sada govorila o tome kako je izgledao njen i Mihajlov susret.
– Nisam se izljubila, pružila sam mu ruku. Korona je ipak, pa bolje da bude distanca. (smeh). Mihajlo je predobar momak, jako je kulturan i imam samo reči hvale o njemu da kažem. Što se tiče ljubavi, ne znam zaista kakav je. Nisam u vezi s njim, ja sam sama. Otišla sam tamo kao pevačica, vole da me slušaju i meni je drago da je tako. Lepo sam se provela tamo. S Mihajlom sam bila na socijalnoj distanci, ali i njemu sam otpevala par pesama – rekla je pevačica u emisiji „Premijera – Vikend specijal“.

Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































