Ronaldu ugovor sa Juventusom ističe narednog leta.
PSŽ je započeo pregovore sa Kristijanom Ronaldom oko mogućeg transfera i dolaska u Pariz, pišu danas evropski mediji.
Ronaldu ugovor sa Juventusom ističe narednog leta, a navodno je novi trener ekipe iz Torina, Masimilijano Alegri dao zeleno svetlo za odlazak Portugalca, koji nije u njegovim planovima.
Kada je reč o samom transferu u PSŽ, spekuliše se da će čelnici francuskog kluba ponuditi 30 miliona evra i Maura Ikardija.
O odlasku Ronalda piše i „Tutosport“, koji navodi da je za Portugalca zainteresovan i Mančester junajted, a da bi u tom slučaju Juve za Ronalda tražio Pola Pogbu i Donija van den Beka.
Ronaldo je u Juventusu od 2018. godine kada je došao iz Reala.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































