Uprava crno-belih sa severa Engleske objavila je da će u naredna dva dana doneti odluku ko će doći na mesto Alana Pardjua, koji se vratio u London i preuzeo Kristal Palas.
Mediji spekulišu da je Advokat jedan od najozbiljnijih kandidata, a sa njim u trci su i bivši trener Liona Remi Gard i aktuelni Menhengladbaha Lusijen Favr.
Advokat je u novembru napustio klupu Srbije posle samo četiri meseca i neuspeha na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Francuskoj.
On je tokom karijere vodio PSV Ajndhoven, Rendžers, Alkmar, Menhengladbah, Zenit, kao i selekcije Belgije, Rusije, Južne Koreje i Ujedinjeniih Arapskih Emirata.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































