– Prijala mi je pauza od politike i period koji sam posvetila sinu Rastku. Dugo sam razmišljala čime ću se baviti, i mogu vam reći da planiram da se vratim u politiku. Ili to ili bavljenje humanitarnim radom – rekla je Nevena za “Blic“.
Ona kaže da je imala vremena da sve sagleda sa distance, i da je zaključila da su prema njoj bili suroviji mediji nego političari.
– Niko nije dobio rat protiv sedme sile, koja je bila jako nekorektna prema meni. Sada sam pametnija, bila bih jača kao političar i više bih se trudila ovog puta. Evo, pre nego što su se desile poplave, dala sam intervju u kojem sam skoro predvidela šta će se desiti. Ipak, mislim da su svi dobro odreagovali – kaže Nevena.
To što je priznala da nikada nije volela školu i obrazovanje nimalo joj ne smeta da se bavi politikom. (Kad se malo razmisli, možda je to upravo preduslov za bavljenje politikom…)
– Nikad nisam bila dobra u učenju, pa sam počela da se bavim pevanjem. Ipak, shvatila sam na vreme da sam pogrešila i počela sam da radim na sebi – rekla je Nevena.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.










































