Bokserski trener Rafael Kordeiro dobro se uverio da je Majk Tajson i dalje spreman za borbe.
Kordeiro je držao fokusere i služio kao „džak“ legendarnom teškašu, koji je sa 53 godine pokazao da i dalje zna da udari.
– Nije udarao fokusere skoro deset godina, nisam se nadao da ću videti ono što sam video – rekao je Kordeiro za „ESPN“.
Uporedio je Tajsona sa 20-godišnjakom.
„Kada sam prvi put video njegovu desnicu da mi se približava… Život mi je proleteo pred očima… Video sam suprugu, ćerke, psa…“.
Kordeiro je otkrio i način na koji Tajson trenira u šestoj deceniji života.
„Treninzi traju između sat i sat i po vremena, pet do sedam rundi na fokuserima. On kreće polako, a potom se zagreva i udara sve snažnije. Ne šalim se, za šest meseci treninga bi mogao da se vrati u ring. Ne znam da li to želi, videćemo“, otkrio je Kordeiro.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.















































