Izabranice selektora Saše Boškovića su sada samo korak od plasmana na kontinentalni šampionat, a u šestom, poslednjem kolu igraju protiv Slovenije, u nedelju u Nišu od 20 časova.
Do trijumfa u večerašnjoj utakmici rukometašice Srbije su vodile Lekić sa četiri i Stoiljković i Milošević sa po tri gola, dok je kod Švajcarkinja najefikasnija bila Dinkel sa pet golova.
U prvoj utakmici petog kola je Slovenija izgubila od Švedske na domaćem terenu sa 27:34 (14:17).
Na tabeli vodi Švedska sa osam bodova, Srbija i Slovenija imaju po šest, a Švajcarska je bez bodova.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































