0
Subota 18.09.2010.
20:28

Arsenal podelio bodove u poslednjem minutu

Na mečevima petog kola engleske Premijer lige, Arsenal podelio bodove na gostovanju Sanderlendu 1:1, Njukasl iznenadio Everton na "Gudison parku" 0:1, Totenhem ubedljiv protiv Vulvsa 3:1, a istim rezultatom trijumfovao VBA proitiv Birmingema.

Postigao vodeći pogodak, pa se povredio i izašao sa meča - Ceska Fabregas

Fudbaleri Sanderlenda i Arsenala igrali su danas bez pobednika 1:1 u meču petog kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u 13. minutu golom Fabregasa. On je u 30. minutu napustio igru zbog povrede, a umesto njega ušao je Rosicki. Izjednačenje domaćem timu doneo je Bent u poslednjim trenucima meča. Londonski klub je meč završio sa 10 igrača pošto je u 55. minutu isključen Song.

Njukasl je kao gost savladao Everton 1:0, a jedini gol na meču postigao je Hatem Ben Arfa u 45. minutu.

Totenhem je stigao do trijumfa nad Vulverhemptonom 3:1. Golove za domaći tim dali su Van der Vart u 77, Pavljučenko u 87. i Haton u 90. minutu. Jedini gol za goste dao je Flečer u 45.

Vest Bromvič je nadigrao Birmingem 3:1 pogocima Dana u 51. (autogol), Odemvingija u 59. i Olsona u 69. Jedini gol za goste dao je Žerom u 15. minutu.

Aston Vila i Bolton igrali su 1:1. Isti rezultat bio je i na mečevima Stouk - Vest Hem i Blekburn - Fulam. Sutra će igrati Mančester junajted - Liverpul, Vigan - Mančester siti i Čelsi - Blekpul.