0
Nedelja 29.08.2010.
17:37

Goleada u Leverkuzenu

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha pobedili su danas u gostima ekipu Leverkuzena rezultatom 6:3 u meču drugog kola nemačke Bundeslige.

Golove za gosta postigli su Herman u 20. i 44. minutu, Brauers u 40, Arango u 56, Idrisu u 60. i Rojs u 69. Kod domaćih, u listu strelaca upisali su se Derdijok u 24, Vidal u 58. iz penala i Kisling u 71. minutu.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su danas u gostima ekipu Štutgarta rezultatom 3:1 u meccu drugog kola Bundeslige. Gosti su do pobede stigli pogocima Bularuza (autogol) u petom, Bariosa u 26. i Gecea u 37. minutu. Jedini gol za domaći tim postigao je Kakau u 69. minutu.

U utakmicama 2. kola fudbalskog prvenstva Nemačke postignuti su sledeći rezultati: