0
Petak 22.09.2017.
22:20

Bundes liga: "Vukovi" šokirali Minhen

U prvom meču 6. kola Bundes lige, Bajern je na "Alijanc areni" odigrao samo 2:2 (2:0) sa Volfsburgom.

EPA/ANDREAS SCHAAD
Vazdušni duel Roberta Lavandovskog i Marsela Tiseranda

Bavarci su dominirali u prvih 45 minuta. Golovima Roberta Levandovskog iz penala i Arjena Robena, domaćin je imao sigurnih 2:0. U nastavku se očekivao još koji gol u mreži gostiju, ali je Volfsburg šokirao Minhen. Prvo je Arnold smanjio u 56. minutu, a veliki bod "vukovima" protiv šampiona Nemačke doneo je Danijel Didavi, sedam minuta pre kraja.

Bio je ovo prvi kiks Bajerna na svom terenu u ovoj sezoni, posle poraza od Hofenhajma u gostima. Borusija iz Dortmunda će u subotu protiv imenjaka iz Menhengladbaha imati priliku da se odlepi na tri boda u odnosu na Bavarce, koji su loše počeli novi šampionat.