20:19
Beta A

Supeliga Srbije: Čarapani izuli Sremce

Gosti iz Pećenaca poveli u Kruševcu, ali na kraju izgubili sa 4:2

Najavio pobedu: Dušan Mićić (na fotografiji sa prošlonedeljne utakmice sa Crvenom zvezdom)

Fudbaleri Napretka pobedili su danas u Kruševcu Donji Srem sa 4:2, u utakmici 19. kola Super lige Srbije i popeli se na osmo mesto na tabeli.

Donji Srem je poveo preko Gorana Jankovića u sedmom minutu, a izjednačio je Miloš Bajić u 26. minutu. Nikola Trujić doneo je vođstvo domaćima u 45. minutu, a novo izjednačenje doneo je Ognjan Damnjanović u 59. minutu iz jedanaesterca.

Drugo vođstvo Napretku doneo je Dušan Mićić u 66. minutu, a konačan rezultat postavio je Bojan Božović 75. minutu.

Napredak je posle šeste prvenstvene pobede osmi na tabeli sa 24 boda, dok je Donji Srem ostao na 14. mestu sa 17 bodova, koliko ima i pretposlednji Javor.