1
Nedelja 31.03.2013.
19:50

Đurđić strelac u porazu Grojter Firta

Srpski reprezentativac Nikola Đurđić bio je strelac u porazu Grojter Firta od ekipe Ajntrahta (2:3) u okviru 27. kola nemačke Bundeslige.

Pogodio mrežu Ajntrahta posle 120 sekundi meča - Nikola Đurđić

Srpski napadač je posle samo dva minuta igre uspeo da donese prednost svom timu. Međutim, u nastavku meča Ajntraht je u potpunosti preokrenuo rezultat na 1:3. U 72. minutu Šararer je uspeo samo da ublaži poraz Grojtera za konačnih 2:3.

Đurđiću je ovo bio treći pogodak za ekipu Grojter Firta koja ima sve manje šanse da se spase ispadanja u drugu nemačku ligu.

U prvom meču dana, Volfsburg i Hanover odigrali su nerešeno 2:2. 'Vukovi' su posle pola sata igre imali dva gola prednosti i činilo se da će upisati laka tri boda. Prvo je Dijego u trećem minutu doveo svoj tim u vođstvo, da bi Ivica Olić u 27, na asistenciju našeg Slobodana Medojevića, povisio na 2:0.

Ipak, Hanover se nije predao i na kraju je zasluženo uspeo da stigne do boda. Simons je u 61. minutu smanjio prednost, a Nilsen pet minuta kasnije izjednačio.