0
Sreda 02.02.2011.
22:45

Žigić i Kolarov rešetali u remiju

Fudbaleri Birmingema i Mančester sitija igrali su večeras bez pobednika, 2:2 u meču 25. kola engleske Premijer lige.

Golove za domaći tim postigli su srpski napadač Nikola Žigić u 23. i Gardner u 77. minutu sa penala. Kod gostiju, u listu strelaca upisali su se Tevez u četvrtom i srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov u 41. minutu.

Liverpul je na svom terenu savladao Stouk 2:0 pogocima Meireleša u 47. i Suareza u 79. minutu, dok je Totenhem u gostima bio bolji od Blekburna 1:0, a jedini gol na meču postigao je Krauč u četvrtom minutu.

U ostalim večerašnjim utakmicama 25. kola Premijer lige, postignuti su sledeći rezultati: Bolton - Vulverhempton 1:0, Fulam - Njukasl 1:0i Blekpul - Vest Hem 1:3.

Sinoć su igrali: Arsenal - Everton 2:1, Sanderlend - Čelsi 2:4, Mančester junajted - Aston Vila 3:1 i Vest Bromvič - Vigan 2:2.

Prvo mesto na tabeli drži Mančester junajted sa 54 boda, dok je Arsenal drugi s 49.