Tošić promašio za remi

0

U prvom meču 2. kola Lige šampiona Bajern je pobedio CSKA u Moskvi sa 1:0. Jedini gol na utakmici, koja je odigrana na stadionu Himki pred praznim tribinama, postigao je Tomas Miler, iz penala u 22. minutu.
Penal je skrivio brazilski štoper Mario Fernandes kada je u kaznenom prostoru srušio Marija Gecea.
Ruska ekipa je do poluvremena imala nekoliko prilika da izjednači. Prvo je Manuel Nojer odbranio šut Ahmedu Musi, a u nastavku akcije naš Zoran Tošić je poslao loptu visoko iznad gola Bavaraca. Kasnije je Aleksej Jeremenko pogodio prečku.
Bajern je bio bolji u drugom poluvremenu i imao nekoliko dobrih prilika da postigne pogodak, ali je rezultat ostao 1:0.
– Nije nam bilo lako, ali je važno što smo pobedili. Imali smo prilika da postignemo još koji gol, ali je i CSKA bio opasan iz kontranapada. Ipak, veoma smo zadovoljni što se vraćamo u Minhen sa tri boda – rekao je Tomas Miler posle utakmice u Moskvi.