Vesti
BOD U POSLEDNJIM TRENUCIMA: Aleksandar Petrovki

Fudbaleri Vestgejt Sinđelića su ostvarili remi koji je posle svega viđenog ravan – pobedi.

Bez skoro polovine standardnih prvotimaca (trojica isključena u prošlom kolu), srpski klub se u pojedinim periodima utakmice mučio protiv Hjum Junajteda, ali je na kraju stigao do boda golom u trećem minutu sudijske nadoknade vremena – 3:3 (0:1).

Vodio je Sinđelić sa 1:0 u prvom poluvremenu golom Gasparisa iz penala i delovalo je da uprkos hendikepu sve u redovima srpskog tima funkcioniše dobro.

Međutim, u nastavku je ekipa trenera Lozanovskog (zbog suspenzije prepustio kormilo pomoćniku Šišmanoviću), potpuno ispustila kontrolu nad utakmicom i domaći su sa tri pogotka za 15 minuta, od 63. do 78, preokrenuli rezultat u svoju korist – 3:1.

Izgledalo je da će Sinđa uknjižiti prvi ovogodišnji poraz, ali kada je Talevski u 82. minutu smanjio na 3:2, usledila je potpuna ofanziva srpskog tima.

Takav pristup se isplatio u dubokoj nadoknadi vremena, kada je Elis postigao majstorski gol za izjednačenje.

Vredan bod u gostima su izborili: Trifković, Gilmor, Adžing (Njok 70’), Džurkić, Stat, Sarbin, Gasparis (Talevski 63’), Elis, Dimčevski, Petrovski (Belajneh 50’), Mekraj (T.Jang 70’).

U predigri su rezervisti Sinđelića slavili protiv Hjuma sa 4:2 (0:1), golovima Mamera, Kasara (dva) i Andžanga.

Idućeg vikenda fudbaleri Sinđelića ponovo igraju u gostima, ovaj put u derbiju kola protiv Lalor Junajted Sloge.

Meč je zakazan za subotu, 7. aprila od 15.00 časova, na terenu HR Uren Rezerv u Tomastaunu. Ekipa Sinđelića trebalo bi da bude kompletna na ovom gostovanju, pošto se posle suspenzije vraćaju golman Santili, kapiten Međedović i pouzdani Kanel, a očekuje se i povratak Žorića i Nikolića.

Sinđini dečaci sa peharom Maningem Junior kupa

Klinci osvojili pehar

Mlađe selekcije Sinđelića nastavljaju da nižu uspehe na turnirima.
Ekipa dečaka do 11 godina osvojila je prošlog vikenda Maningem Junior kup, pošto je u finalu ubedljivo pobedila vršnjake iz Nortkot Sitija – 4:0.
Dečaci i njihovi treneri zaslužuju jedno veliko bravo od svih ljubitelja fudbala.

DRUGA LIGA VIKTORIJE

Rezultati 3. kola: Albion Rovers – Vestern Sabarbs 3:0, Eping Siti – Morland Junajted 2:0, Džilong Rendžers – Mil Park 0:1, Altona Ist Finiks – Apfild 0:2, Hopers Krosing – Lalor Junajted Sloga 1:0, Hjum Junajted – Vestgejt Sinđelić 3:3.
1. Albion R. 3 3 0 0 8:1 9
2. Apfild 3 3 0 0 5:1 9
3. Sinđelić 3 2 1 0 10:5 7
4. Mil Park 3 2 1 0 6:2 7
5. Hopers K. 3 2 0 1 6:5 6
6. Altona Ist 3 1 1 1 2:3 4
7. Eping S. 3 1 0 2 4:4 3
8. Lalor J. 3 1 0 2 2:4 3