NFL: Šampion slavio u Vašingtonu

0

Nezadrživ: Maršon Linč, raning bek Sijetla beži lajnbekereu Vašingstona Peri Rajliju

Pod dirigentskom palicom mladog kvoterbeka Rasela Vilsona, Sihoksi nisu imali problema u glavnom gradu SAD. Sredinom druge četvrtine, gosti su imali prednost od 17:0 i tada je bilo jasno da Redskinsi nemaju šta da traže protiv jedne od najboljih ekipa lige.

NFL: Meningov šou, Brejdi pregazio Sinsinati

Standardno dobra odbrana Sijetla bila je na visini zadataka,  a u napadu je odlično funkcionisala igra trčanjem. Rasel Vilson i Maršon Linč postigli su po tačdaun. Domaćin je pripretio tri i po minuta pre kraja kada je smanjio na 24:17, ali u poslednjem napadu Sihoksa, Vilson je uspeo da dovede svoj tim do fild gol pokušaja, a 21 sekundu pre kraja sa 43 jardi Hauška je bio precizan za konačnih 27:17.