Nove sankcije Evropske unije mogle bi da budu usmerene i protiv ćerki ruskog predsednika Vladimira Putina, preneo je Dejli mejl.
Katerina Tihonova (35) i Marija Vorontsova (36) nalaze se na poslednjoj listi potencijalnih “meta” EU sankcija koja uključuje oligarhe, političare i ostale za koje se smatra da se nalaze u užem krugu ljudi ruskog predsednika.
Iako je nepoznato da li njih dve imaju imovinu van Rusije, potencijalni luksuzni život koji su u Evropi vodile sada se čini kao dalek san, navodi britanski medij.
To dolazi u trenutku kada su se G7, EU i Sjedinjene Države, kako se navodi, dogovorile o zabrani “svih novih investicija” u Rusiji kao deo najnovije ekonomske odmazde protiv Putina.
Nove mere će takođe proširiti mrežu sankcija ruskim bankama i državnim preduzećima i imaju za cilj da nanesu štetu vladinim zvaničnicima i članovima njihovih porodica.
Koliko sam čitao čini mi se da je jedna od Putinovih ćerki studirala u holandiji
Ako i na djecu napadaju
Onda je to vrlo brutalno diskiriminisamje i o nekim ljudskim pravima nemaju prava da pričaju ovi zapadnjaci jer njihova demokratija je da amerika lažno optuži irak za hemijsko oružije da ga napadne razori i pokrade, i dan danas uzimaju naftu od iraka jer su imali troškove da ih iz bombarduju ,
A da ne govorim o uranuijmskim bombama protiv Srba
To je bila proba za Rusiju,
Samo na sreću Rusija je druga priča
I ne usuđuju se napasti
Jer znaju kako su prošli napoleon i hitler
🇷🇺☦️🇷🇺