Grujić stavio tačku

0

Šest golova na početku priprema – četiri u pravoj mreži, dva u svojoj. Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su slovenačkog drugoligaša Veržej rezultatom 4:2 (2:0).
Crveno-beli su poveli golovima Milana Jokića (35) i Đorđa Rakića (40), posle čega su Slovenci preko Prtenjaka i Keka, sa bele tačke, stigli do brzog izjednačenja – u periodu od 50. do 58. minuta.
U poslednjih 10 minuta igre talentovani omladinci Luka Jović (81) i Marko Grujić (89) osigurali su pobedu treneru Nenadu Lalatoviću u njegovoj prvoj utakmici na klupi crveno-belih.
Crvena zvezda je počela utakmicu u sastavu: Rajković – Petković, Lazić, Pavićević, Ristić – Karaklajić, Jokić, Kovačević, Milijaš, Gavrić – Rakić.
U drugom poluvremenu igrali su: Kahriman – Đorđević, Arauho, Stojanović, Brajović – Gogić, Grujić, Živković – Onjilo, Jović, Despotović.
Sledeća provera na programu je u subotu, kada se Crvena zvezda sastaje sa Krkom.