Tanjug/AP

Nije bilo onako kako sam se nadao, ali je dobro vratiti se na teren, izjavio je danas srpski teniser Novak Đoković, koji je u utorak poražen u prvom kolu ATP turnira u Dohi od Italijana Matea Beretinija.

Italijan je juče na startu turnira u glavnom gradu Katara pobedio Đokovića rezultatom 7:6 (7:4), 6:2. Beretini će u drugom kolu igrati protiv Holanđanina Talona Grikspora.

– Još radim na povratku na željeni nivo, ali igrao sam bez bola, tako da nema opravdanja. Beretini je jednostavno bio bolji igrač i zasluženo je pobedio. Srećno, Mateo, u nastavku turnira. Hvala Kataru na podršci i strasti, kao i uvek. Idemo dalje – napisao je Đoković na svom nalogu na Instagramu.

Novak Đoković i Fernando Verdasko igraće danas oko 16.30 časova u četvrtfinalu turnira u Dohi u dubl konkurenciji protiv Finca Harija Heliovare i Britanca Henrija Patena.

Đoković se vratio na teren na turniru u Dohi posle oporavka od povrede butnog mišića zbog koje je 24. januara Nemcu Aleksandru Zverevu morao da preda polufinale Australijan opena po završetku prvog seta.

OSTAVITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here