FUDBAL
Nedelja 24.03.19.
20:04 >> 21:11
Vestionline 0 komentara

Trening i na stadionu na kojem je Partizan sa Sportingom odigrao prvi meč u istoriji Kupa šampiona

Reprezentacija Srbije, koja se u ponedeljak (20.45 časova) sastaje s Portugalijom na Benfikinom igralištu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo dogodine, iskoristila slobodno vreme za posetu...
OSTALI SPORTOVI
20:29 >> 20:48

Srpski muški tim puškom vicešampion Evrope

Muška reprezentacija Srbije vazdušnom puškom osvojila je srebrnu medalju u ekipnom takmičenju na Evropskom prvenstvu u Osijeku.
FUDBAL
20:40

Hrvati pali u Budimpešti (VIDEO)

Reprezentacija Mađarske pobedila je u Budimpešti u meču Grupe E u kvalifikacija za Evro 2020. nacionalni tim Hrvatske sa 2:1.
TENIS
20:26

Đokovića pobeda vodi na Bautistu Aguta u osmini finala

Španski teniser u trećem kolu na turniru iz masters serije u Majamiju savladao Italijana Fonjinija sa 6:4, 6:4.
20:25

Tri zlatne medalje za srpske tekvondistkinje u Sofiji

Srpske tekvondistkinje osvojile su tri zlatne medalje na Open Milti Igrama u Sofiji, seniori TK Galeb, osvojili su prvo mesto ekipno, dok su u generalnom plasmanu zauzeli treće mesto.
FUDBAL
19:56 >> 20:01

"Biću najsrećniji na svetu kada Liverpul osvoji titulu"

Stiven Džerard je u subotu na "Enfildu" postigao gol u poslednjem minutu za pobedu od 3:2 u susretu legendi Liverpula i Milana.
FUDBAL
19:19

Pretpremijera: Juniori Totenhema i Sautemptona na novom Vajt Hart Lejnu

Najzad zaživelo na dugo očekivanom objektu sa 62.000 mesta, završetak radova nekoliko puta odlagan, a na meču dva podmlatka 29.987 gledalaca.
FUDBAL
18:23

250 miliona za tri Portugalca?

Ostrvski mediji prenose da je Mančester junajted spreman da dovede čak tri igrača iz Portugala i plati za njih 250 miliona funti.
FUDBAL
18:08

Sve emocije fudbalera Namibije stale u minut: Od utučenosti do suza radosnica (VIDEO)

U poslednjem kolu kvalifikacija za 32. afrički kup nacija, koji se od 21. juna do 19. jula igra u Egiptu, Namibiju na kontinentalni šampionat odveo ishod na drugom terenu.
FUDBAL
17:12

Vels pobedio najranijim golom posle Gigsovog 2007 (VIDEO)

U uvodnim mečevima dana u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo dogodine u Kardifu savladana Slovačka (1:0), a Rusi ubedljivi protiv Kazahstana u gostima (4:0).