Četvrtak 12.07.18.
13:58
Vestionline 0 komentara

Sportske igre mladih: Spektakl može da počne!

Državno finale 5. Sportskih igara mladih Srbije biće održano u Beogradu od 23. do 27. jula 2018.
Utorak 10.07.18.
07:40
A. Šišić - Vesti 1 komentar

10+10 sa Ivanom Maksimović Anđušić

Ove nedelje smo u rubrici 10 + 10 razgovarali sa Ivanom Maksimović Anđušić reprezentativkom Srbije u streljaštvu.
Ponedeljak 09.07.18.
20:45
Vestionline, b92.net 0 komentara

Direktor Ferarija: Fetel se borio kao lav

Direktor Ferarija Mauricio Arivabene rekao je da se Sebastijan Fetel uz bolove u vratu "borio kao lav" i pobedio u trci Formule 1 za VN Velike Britanije.
Nedelja 08.07.18.
16:54

Fetel se trijumfom u Silverstonu izjednačio s Prostom po broju pobeda

Nemački vozač je sačuvao vođstvo koje je stekao pet krugova pre kraja trke za Veliku nagradu Velike Britanije.
Subota 07.07.18.
19:27
Vestionline, Tanjug 1 komentar

Pobeda Borkovića u Mađarskoj

Najbolji srpski automobilista Dušan Borković na stazi Hungaroring ostvario je treću pobedu ove sezone u TCR Evropa šampionatu.
16:09
Vestionline, Tanjug 0 komentara

Čović novi predsednik SD Crvena zvezda

Prvi čovek košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović izabran je za predsednika Upravnog odbora Sportskog društva Crvena zvezda, odlučeno je danas na Izbornoj skupštini.
Četvrtak 05.07.18.
20:56

Španović druga na mitingu u Lozani

Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović osvojila je večeras drugo mesto u skoku u dalj na mitingu Dijamantske lige u Lozani.
14:48

Silverston i dalje "visi", u planu ulična trka u Londonu

"Liberti medija", vlasnik Formule 1, ne odustaje od zamisli da u godišnjem kalendaru ima jednu od najatraktivnijih staza ikada.
Sreda 04.07.18.
13:06
Vestionline, zurnal.rs 0 komentara

Stjepanović osvojio pet medalja na Mediteranu!

Najuspešniji sportista Srbije po broju osvojenih medalja je plivač Velimir Stjepanović sa pet medalja (tri zlatne i dve srebrne).
Nedelja 01.07.18.
19:28

Srpski sportisti uspešni na Mediteranskim igrama

Danas se završavaju XVIII Mediteranske igre na kojima je Tim Srbije osvojio ukupno 32 medalje.
Subota 30.06.18.
10:28

Džudista Žarko Ćulum zlatan,tri bronze za boksere i tekvondo

Džudista Žarko Ćulum osvojio je zlato na Mediteranskim igrama u španskom gradu Taragoni, a bronze su osvojili bokseri Trifun Dašić i Dušan Janjić i tekvondista Miloš Gladović.
Četvrtak 28.06.18.
16:30

Zlato za Ivanu Španović u Taragoni

Srpska atleticarka Ivana Španović osvojila je zlatnu medalju na Mediteranskim igrama u Taragoni u skoku udalj.
Adam Puslojić (75)
Ivanka Popović (59)
Bespotrebno mučite sebe previsokim ciljevima. Tenzija koja tinja u vama preliva se i na okolinu, pa je za očekivati otvoren sukob sa saradnicima.
SAVET: obuzdajte ambicije.
Danas porodica može odigrati važnu ulogu. Možda će vam ispričati priču koja je naizgled nevažna ali koja će vas inspirisati da preispitate svoje stavove.
SAVET: suočite se sa istinom.
Dosta problema, kako privatnih tako i profesionalnih. Što se posla tiče tu su mogući prelomni trenuci. Postoji opasnost da upadnete u problem sa zakonom.
SAVET: ne potpisujte ništa.