Utorak 30.10.18.
17:11
Vestionline, Tanjug 0 komentara

Prvi "Serbia Maraton" u nedelju, polazno mesto Arena

"Serbia Marathon" ima za cilj da popularizuje atletski sport u Beogradu, izjavio je prvi čovek Atletskog saveza Srbije Veselin Jevrosimović.
Ponedeljak 29.10.18.
11:09
Vestionline 0 komentara

Hamilton četvrtim mestom do pete titule

Britanski vozač Formule 1 je kao četvrti na Velikoj nagradi Meksika odbranio titulu, ukupno peta za 11 godine F1 karijere.
Nedelja 28.10.18.
17:33 >> 17:51

Srpski Gruzin doneo svetsku bronzu u rvanju

Reprezentativac Srbije u rvanju Mihail Kadžaja osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 97 kilograma grčko-rimskim stilom na Svetskom prvenstvu u Budimpešti.
10:25

Ne mireći se s porazom, bokser iz Gruzije nasrnuo pesnicama na svog trenera (VIDEO)

Bezumno nesportsko ponašanje Levana Šonije (34) posle meča u Sofiji.
Subota 27.10.18.
19:43

Štefaneku srebro

Zlatni olimpijac izgubio u finalu na Svetskom prvenstvu u rvanju u Budimpešti, Firs bez medalje
Petak 26.10.18.
20:53

Štefanek u borbi za još jedno zlato na Svetskom prvenstvu

Naš zlatni olimpijac u rvanju u subotu će pokušati da povrati zvanje svetskog prvaka.
Nedelja 21.10.18.
22:19

Raikonen pobedio posle skoro šest godina

Finskom veteranu pripala trka u Ostinu u Svetskom prvenstvu u formuli 1.
13:57

Srbija vicešampion Evropske lige mladih vazdušnom puškom

Reprezentacija Srbije okitila se srebrnom medaljom u Evropskoj ligi mladih vazdušnom puškom (strelci od 14 do 18 godina).
Petak 19.10.18.
08:45

Ibrahimoviću ovacije i na ledu (VIDEO)

Švedski napadač, fudbaler Los Anđeles Galaksija, bio specijalni gost na utakmici Los Anđeles Kingsa i Njujork Ajlendersa (2:7) u profesionalnoj hokejaškoj ligi.
Sreda 17.10.18.
13:03

Nalbandijan se ponovo žestoko tumbao na reliju u Argentini (VIDEO)

Finalista Vimbldona iz 2002, koji se po završetku teniske karijere 2013. posvetio svojoj drugoj strasti, još jednom je izgubio kontrolu nad vozilom u velikoj brzini, ali posledice opet nisu bile...
Četvrtak 11.10.18.
11:29

OI mladih: Srebro za Srbiju u tekvondou

Reprezentativka Srbije u tekvondou Nadica Božanić osvojila je srebrnu medalju na Olimpijskim igrama mladih u Buenos Ajresu.