0
Nedelja 10.02.2019.
23:59

Filadelfija preslišala Lejkerse, Marjanović dao 10 poena (VIDEO)

Tim iz Los Anđelesa konkurentan samo u prvoj četvrtini, domaćin pobedio sa 143:120.

twitter.com/sixers
Marjanović na zagrevanju za meč s Lejkersima

I u drugoj utakmici po dolasku u Filadelfiju iz Klipersa Boban Marjanović je dobio lepu minutažu. Iako je igrao minut manje (13.24) nego protiv Denvera, bio je efikasniji. Postigao je deset poena (u prvom meču četiri), uz samo jedan promašaj (5-6), a imao je i po jedan skok i dodavanje.

Najzaslužniji za pobedu domaćina bio je Džoel Embid s 37 poena, ali je dva više postigao as Lejkersa Kajl Kuzma. Najsjajnija zvezda gostiju Lebron Džejms dao je 18.