0
Ponedeljak 15.04.2019.
18:06

U Nur-Sultanu gol koji je podsetio na čuveni Bergkampov (VIDEO)

Strelac efektnog pogotka zove se Tohtar Žangilišbaj, ali to nije bilo dovoljno ni za bod Ordabasija koji je izgubio kao gost šampiona Astane (2:1) u petom kolu prvenstva, u prestonom gradu Kazahstana s novim imenom.

fcastana.kz
Rukavina na meču s Ordabasijem

Astana je povela, a u smiraj prvog poluvremena Ordabasi je izjednačio golom koji je podsetio na bravuru holandskog asa Denisa Bergkapma u Arsenalovom dresu kada je 2. marta 2002. u utakmici engleskog prvenstva zatresao mrežu Njukasla.

Petostruki uzastopni šampion Kazahstana, u kojem igra desni bek naše reprezentacije Antonio Rukavina, a golman je Nenad Erić (računa se kao domaći igrač jer je stekao državljanstvo), pobedio je pogotkom iz penala u 65. minutu. Još jedan nije iskorišćen u 86. Astana vodi sa 16 bodova (pet pobeda i remi).

Ivan Marković (28)
Mato Franković (37)
Osim na poslovnom planu i u ljubavi je zavladalo zatišje gde se svako ponajviše bavi sobom. Previše ste pasivni i ne obraćate pažnju na potrebe voljene osobe.
SAVET: preuzmite inicijativu.
Došlo je vreme da se trgnete iz lenčarenja i sanjarenja kako vas obaveze ne bi zatrpale. Posvetite se radu ili učenju, jer kasnije može biti teško da sve nadoknadite.
SAVET: ne budite neodgovorni.
Zadovoljni ste postignutim rezultatima i pohvale starijih ljudi od autoriteta vam zaista prijaju. Moguća je kratkotrajna zabrinutost zbog male zarade.
SAVET: obuzdajte ambicije.