0
Nedelja 31.03.2019.
16:12 >> 19:38h

Kosanović u Kruševcu održao lekciju Savu Miloševiću (VIDEO)

Fudbaleri Partizana predvođeni legendom kluba Savom Miloševićem gostuju Napretku iz Kruševca u 28. kolu Superlige Srbije.

fkpartizan.rs
Danilo Pantić u duelu sa igračima Napretka

Napredak - Partizan 1:0 (1:0)

Napredak: Nikola Petrović - Aksentijević, Veškovac, Ostojić, Marinković - Eskić (od 94. Obradović), Đorić (od 75. Deak) - Endiaj, Alivodić, Ivanović (od 90. Zukanović) - Nemanja Petrović.

Partizan: Stojković - Vulićević, Ostojić, Valijente, N. G. Miletić (od 31. Urošević) - Šćekić, Smiljanić, Pantić (od 82. Ilić), Tošić (od 70. Zakarić)  - Rikardo, Nikolić.

Kriza u Partizanu i dalje ne prestaje, fudbaleri crno-belih doživeli su četvrti uzastopni poraz u Superligi Srbije! Trenutno su četvrti na tabeli iza Zvezde, Radničkog i Čukaričkog.

Milorad Kosanović, iskusni stručnjak Kruševljana nadmudrio je Sava Miloševića na njegovom debiju na klupi Partizana.

- 95. minut - Kraj utakmice!

- 94. minut - Poslednja izmena u ekipi Milorada Kosanovića, umesto Eskića ulazi Obradović.

- 92. minut - Totalna ofanziva Partizana na gol Napretka!

- 90. minut - Igraće se još 4 minuta u Kruševcu!

- 90. minut - Nova izmena u domaćem timu, umesto Ivanovića ulazi Zukanović.

- 85. minut - Dobar udarac Rikarda Gomeša sa ivice šesnatsetrca sa leve strane ali ponovo odlično interveniše Nikola Petrović!

- 82. minut - Poslednja izmena Sava Miloševića, umesto Danila Pantića ulazi Saša Ilić.

- 80. minut - Udarac Endiaja glavom ide malo pored gola.

- 75. minut - Prva izmena u ekipi Napretka, umesto strelca Đorića ulazi Deak.

- 70. minut - Nova izmena, umesto Zorana Tošića ulazi Goran Zakarić.

- 59. minut - Fudbaleri Partizana su tražili novi penal!

Sumnjiva situacija u kaznenom Napretka. Fudbaler domaćeg sastava Nemanja Petrović igrao je rukom, ali je arbitar pokazao samo na korner.

- 57. minut - Nikola Petrović je odbranio penal Rikardu Gomešu!

- 56. minut - Penal za Partizan!

Oboren je Zoran Tošić u kaznenom prostoru domaćih a sudija Zoran Anđelovski je pokazao na belu tačku!

- 48. minut - Gužva u šesnaestercu Partizana ali već problema intervenišu štoperi crno-belih.

- Počelo je drugo poluvreme!

- U poluvremenu utakmice u Kruševcu, pripadnici Žandarmerije su na vreme intervenisali i sprečili moguće incidente na trinibama!

- Poluvreme!

- Sa tribina stadiona u Kruševcu jedna grupa navijača Partizana skandirala je i pre i posle gola "Savo, odlazi", kao i "Uprava napolje"!

- 48. minut - Velika prilika za Rikarda Gomeša!

Valijente mu je glavom odlično spustio loptu ali je napadač crno-belih veoma loše reagovao i propustio najbolju šansu za partizan u prvom poluvremenu!

- 45. minut - Centrirao je Rikardo Gomešali Danilo Pantić nije uspeo da zahvati loptu onako kako je želeo pa Petrović nije imao problema da uhvati loptu.

- Pozdrav trenera obe ekipe pred početak utakmice!

Milorad Kosanović i Savo Milošević

- 40. minut - Ekipa Sava Miloševića ima inicijativu ali i dalje ni blizu ozbiljne gol šanse.

- 31. minut - Prva izmena u timu Partizana, umesto povređenog Miletića ulazi Urošević.

- 24. minut - Odličan šut Danila Pantića iz slobodnog udarca sa nekih 25 metara ali odlična intervencija golmana Napretka!

- 22. minut - Poništen čist gol Napretku!

Endiaje se nije nalazio u ofsajdu kod gola, ali je arbitar podigao zastavicu i pogodak je poništen. Napredak je oštećen u 22. minutu.

- 19. minut - 1:0 - GOL! Ivan Đorić!

Bivši bek crno-belih Nikola Aksentijević probao je nekoliko puta do sada da ugrozi gol Vladimira Stojkovića ali nijednom nije bio ni blizu, ipak je sada možda i najzaslužniji za vođstvo svog tima jer je odradio veći deo posla i odlično sa desne strane uposlio Đorića koji sa sredine šesnaesterca šutira u gornji desni ugao i postiže fantastičan gol!

- 10. minut - Lopta je više u posedu fudbalera Partizana ali se na terenu ne dešava baš ništa...

- Prvi napad za fudbalere crno-belih.

- Utakmica je počela...

Treći trener crno-belih u vrlo burnoj sezoni 2018/19 prvi put će imati priliku da bude glavni dirigent igre van terena. Veliko ime srpskog fudbala kao što je Milošević pokušaće da izvuče maksimum iz do kraja sezone, nasledivši privremenog Žarka Lazetića i bivšeg saigrača Zorana Mirkovića.

Partizan je u velikom padu forme - tri uzastopna poraza su katalizator lošeg stanja u klubu. Možda će baš u Kruševcu krenuti nabolje četvrtom timu Superlige Srbije.