0
Subota 19.01.2019.
18:22

Liverpul primio tri gola i osvojio tri boda (VIDEO)

Prava goleada na Enfildu. Liverpul je sa 4:3 savladao Kristal Palas u meču 23 kola Premijer lige.

twitter.com/Liverpool FC
Luka Milivojević pored Endrua Robertsona

Tek jedan gol je viđen u prvom poluvremenu i to Tausendov u 34. minutu, za vođstvo gostiju.

Liverpul sje preokrenuo preko Firmina (46.) i Salaha (53.), a izjednačio je Džejms Tomkins na asistenciju Luke Milivojevića.

Drugi gol Salaha viđen je u 75. minutu i od tada počinju stvari da se komplikuju za lidera Premijer lige.

Adam Lalana je zamenio povređenog Fabinja, a Džejms Milner je u 89. minutu zaradio drugi žuti karton i ostavio ekipu sa golom prednosti u sudijskoj nadoknadi.

Ipak, Sadio Mane postiže gol u 93. minutu za otklanjanje svih briga Redsa i 4:2 na semaforu. U poslednjem minutu duela je Maks Mejer spustio na 4:3.

Ekipa Jirgena Klopa drži prvo mesto sa 60 bodova, sa četiri pobede u pet kola. Jedino ih je Mančester Siti sa 2:1 uspeo da nanese, za sada, jedini poraz Liverpulu u Engleskoj.

Naredni susret tima sa Enfilda je protiv Lestera, koji je istim rezultatom izgubio danas od Vulverhemptona.