Fudbaleri Partizana i Čukaričkog podelili plen na Banovom brdu.

MN Press
Strelac prvog gola Enake

- Kraj utakmice! 1:1 na Banovom brdu!

- 90. minut - Dobra prilika za Nemanju Nikolića ali centarfor Partizana nije bio precizan.

- 89. minut - Vladimir Stojković spašava Partizan!

Dve fenomenalne šanse za Čukarički, zaboravili su crno-beli u svom kaznenom na Vidosavljevića koji natrčava na odbitak i šutira snažno sa desetak metara, ali sjajno brani Stojković i ko zna koji put ove sezone spasava Partizan. Samo minut kasnije Bogosavac dobija duel sa Ivanovićem posle ubacivanja lopte na levu stranu kaznenog, snažan šut bivšeg igrača Partizana, ali opet Stojković brani.

- 82. minut - GOL! 1:1! Ognjen Mudrinski!

Već viđeno na utakmicama Partizana ove jeseni. Opet su crno-beli primili gol iz prve prave šanse rivala. Nakon prodora po desnoj strani, rezervista Ognjen Mudrinski je sjajno reagovao na centaršut i plasirao loptu između Stojkovića i desne stative.

- 77. minut - Dobar šut Enakea iz slobodnog udarca, ali lopta ide malo preko gola.

- 75. minut - Šut Luke Stojanovića sa ivice šesnaesterca ali bez većih problema za Vladimira Stojkovića.

- 73. minut - Prva izmena kod crno-belih, umesto Pantića u igri je iskusni Milan Smiljanić.

- 65. minut - Nekoliko minuta nakon ulaska u igru, Ognjen Mudrinski je odmah razmrdao napad Čukaričkog, sjajno je uposlio saigrače, ali Stojković hvata loptu na gol liniji.

- 56. minut - Prečka ! Enake nije uspeo da postigne drugi gol glavom.

- Počelo je drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena.

- 32. minut - Bez interesantnih dešavanja na terenu. Zanimljvije je na tribinama gde navijači Partizana skandiraju "Uprava, napolje", "Mirković Bata". Razvio se i transparent "Bato i Gordane, Jug veruje u vas".

MN Press

- 26. minut - Šut Pantića u okvir gola, pokušaj po zemlji sa preko 20 metara nije bio previše opasan po golmana Belića.

- 16. minut - Ređaju se šanse crno - belih kao na traci. Enake se opet na desnoj strani ubacio, poslat centar šut Zakarića dočekuje na prvu, ali lopta ide pored stative.

- 16. minut - Prečka Jankovića ! Odlično izveden slobodnjak Partizanovog veziste ipak nije zatresao mrežu domaćih.

- 4. minut - GOL ! Enake ! Prvi šut na utakmici i odmah pogodak za goste. Rikardo Gomeš je poslao loptu sa sa ivice šesnaesterca na desnu stranu, rumunski reprezentativac potpuno sam koristi stopostotnu šansu za prvi gol u dresu Paritzana.

Utakmica je počela

Sastavi:

Drugoplasirani gostuje trećeplasiranom timu na tabeli, gde ih posle 13 utakmica deli samo jedan bod.

Crno-beli su pod pritiskom pobede na Brdu jer imaju samo jednu u poslednjih pet kola pa već zaostaju 11 bodova za liderom Crvenom zvezdom.

Partizan je dobio poslednja dva međusobna duela sa Čukaričkim 2:1 i 2:0, ali je poražen na poslednjem gostovanju na Brdu sa 4:2 u Kupu Srbije.