0
Ponedeljak 24.09.2018.
22:23

Mesi odbio da se rukuje sa sudijom (VIDEO)

Lionel Mesi nalazi se na udaru svetske fudbalske javnosti jer je odbio da se rukuje sa sudijom posle meča Barselone i Đirone.

twitter.com/ligafans
Leo Mesi, odbija da pruži ruku sudiji nakon utakmice

Katalonski derbi je završen bez pobednika 2:2, a meč je obeležilo isključenje defanzivca Barse Klemona Lengleta.

Barsa je povela golom Mesija u 19. minutu, da bi u 35. Francuz dobio direktan crveni zbog uradanja rivala laktom.

Đirona to koristi i preokreće na 2:1 u 51. minutu, ali samo desetak minuta kasnije Pike poravnava za konačan rezultat na Kamp Nou.

Posle utakmice Mesi je prišao sudiji, a nakon što mu je uputio nekoliko kritika odbio je da mu pruži ruku.

Španski mediji smatraju da bi Argentinac trebalo da bude kažnjen zbog nesportskog poteza.

Barselona je uprkos remiju ostala lider LaLige sa 13 bodova iz pet kola, ali ju je stigao najveći rival Real Madrid.

U sledećem kolu Katalonci gostuju Leganesu, dok Madriđani idu u Andaluziju na noge Sevilji.