0
Četvrtak 09.08.2018.
20:40 >> 22:45h

Brondbi na Marakani pobedio Spartak

Fudbaleri Spartaka izgubili su od danskog Brondbija na stadionu "Rajku Mitiću" u Beogradu, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, 0:2 (0:1).

fkspartak.com
Fudbaleri Spartaka

Opravdali su Danci ulogu favorita i kući se vraćaju sa celim plenom.

Igrači Spartaka iz Subotice imaju za čim da žale, imali su nekoliko izglednih gol šansi ali ove večeri sreća definitivno nije bila na njihovoj strani.

Utakmica u Danskoj se igra za sedam dana.

- 90. minut - Kraj utakmice!

Igrači obe ekipe su poslednje minute samo odrađivali. Dosta pogrešnih pasova na sredini terena i konačno kraj - 0:2.

- 83. minut - Šansa za Spartak, golman Švabe je u poslednji čas intervenisao ispred Đenića.

- 74. minut - Velika prilika za Mukhtara, lopta je prošla malo iznad prečke.

- 69. minut - Torbica i Afum ulaze u igru umesto Vukčevića i Đuričina.

- 65. minut - Posle kornera Čečarić je probao glavom ali bez veće opasnosti po gol Švabea.

- 60. minut - Poslednjih desetak minuta se na terenu ništa bitno nije dešavalo, igrači Spartaka kao da su izgubili volju posle drugog gola Brondbija!

- 46. minut - GOL! 0:2! Hani Mukhtar je izbacio dva igrača iz igre, i šutirao sa ivice šesnaesterca za novu radost Danaca.

MN Press
Navijači Brondbija na "Marakani"

- Počelo je drugo poluvreme...

- 45. minut - Poluvreme! Šteta, imao je Spartak nekoliko prilika za gol...

- 43. minut - Tri uzastopna kornera za Spartak i svaki puta je bilo opasno po gol gostiju ali ništa, ostalo je 0:1.

- 37. minut - Nova šansa za Subotičane ali loša završnica Đuričina.

- 32. minut - Postigli su fudbaleri Spartaka ali on je poništen zbog ofsajda!

Čečarić glavom spustio do Đenića, ali su obojica bila u ofsajd poziciji tako da je poništen gol koji je postigao Đenić.

- 29. minut - GOL! 0:1! Danci su poveli golom Dominka Kajzera.

- 23. minut - Vukčević je umakako Larsonu, i šutirao, ali je izborio samo korner.

- 16. minut - Velika prilika za Spartak! Odlično je probio po levoj strani mladi Vukčević i odlično centrirao ali Čečarić sa peterca nije uspeo da zatrese mrežu Danaca.

- 13. minut - Kamil Vilček je pogodio stativu, ali je bio u ofsajd poziciji...

- 7. minut - Bez ozbiljnijih prilika za sada...