0
Subota 10.03.2018.
17:50

MitroGOL ne staje, nova dva gola, pobedonosni u 92. minutu! (VIDEO)

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović ne planira da se zaustavi. Napadač Fulama postigao je sedam golova u dresu novog kluba na poslednjih pet mečeva, a ekipa sa Krejven Kotidža slavila je na gostovanju Prestonu - 2:1 u 37. kolu Čempionšipa.

EPA/TIM KEETON
U seriji: Aleksandar Mitrović, napadač Njukasla na pozajmicu u Fulamu

Srbin je u 69. minutu doneo prednost timu koji uspešno vodi Slaviša Jokanović, ali su samo devet minuta kasnije domaći izjednačili.

Da tri boda odu u London pobrinuo furiozni Mitrović, u drugom minutu sudijske nadoknade, za četvrtu uzastopnu pobedu Fulama, koji je na trećem mestu Čempionšipa iza Vulverhemtona i Kardifa, koji su trenutno na mestima koje direktno vode u Premijer ligu.